HEMEN ARA: +90 545 504 06 66

Blog

En güncel içerikler ve haberler

Cami Pencere Camı Nasıl Sökülür

Cami Pencere Camı Nasıl Sökülür, Cami pencere camı sökmek istediğinizde özellikle bu büyük yapıların camları oldukça dikkatli bir şekilde sökülmelidir. Cami pencere camı sökülmesi konusunda cami yapısında bulunan, doğal afetlerde, yağmurlarda, soğuk eve sıcak havalarda, sızıntılar, çizikleri kırıklar veya böceklerin cami içerisine sızması gibi birçok sebep eski cami camlarından olabilmektedir, bu yüzden cami camları sökülmesi gerekir. Ya da tamamen caminin camını motiflerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda caminizin camlarını değiştirmek konusunda daha maliyetli ve kaliteli bir hizmet almak Cami pencereleri değişimi zorluğu boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Cami işleri, büyük yapılar olduğu için pencere değişimleri bu noktada önemli olmaktadır. Fakat yeni pencereler daha iyi bir yalıtım ile beraber cami dekorunda ve mimarisinde tamamen yenilenme sağlamaktadır. Çünkü cami camları, caminin dekorunda önemli bir yere sahip olmaktadır.

Cami penceresi değiştirilmek istendiğinde mevcut pencerelerin çıkarılması ve camın değiştirilmesi açısından kaliteli işçilik almanız gerekmektedir. Eğer camın etrafında macun oyunları bulunuyorsa bunların yapıya zarar verilmeden sökülmesi gerekmektedir. Yeni camların montajında pencerelerin çıtasında zarar verilmeden çıkartma işlemi yapılmalıdır. Camın çıkartılması sırasında camın kırılma ihtimali göz önüne alınarak önlem alınmalıdır.

Cami Penceresi Fiyatları

Cami penceresi fiyatları ve cami penceresi camı sökülme maliyeti, camın boyutuna göre belirlenmektedir. Cami pencere konusunda genelde düşük bir maliyet değildir. Fakat pencere yenilenmesi daha kaliteli ve dayanıklı bir yapı açısından önemli olmaktadır. Pencereler özellikle motifli ise bu maliyet daha artmaktadır. Çünkü cami camı motifleri her ne kadar görkemli olursa o kadar çok fiyatı artmaktadır. Cami motifleri ve camı camının daha kaliteli hale getirilmesi kesinlikle ucuz işçilik ile yapılmamalıdır.

Eski pencere nasıl sökülür konusunda bu işin uzmanlarından fikir alabilir ve bu işin uzmanları ile beraber cami yapılarında bulunan devasa camları çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda cami yapılarında uzman kişiler geleneksel süsleme avantajları ile beraber cam motiflerinizi daha görkemli hale getirebilirsiniz. Cam sökülmesi ve cam değişimi fiyatları konusunda firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için firmalar ile görüşerek fiyat hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Yukarı kaydır