HEMEN ARA: +90 545 504 06 66

Blog

En güncel içerikler ve haberler

Söve Görselleri, Pencere Cam Söve Modelleri

Söve Görselleri, Pencere Cam Söve Modelleri Cami pencereleri özellikle geçmişten beri gelişen ve birçok motifler ile beraber mükemmel bir görüntü oluşturan cam modelleri olmaktadırlar. Söve cam modelleri gibi ve yöre boncukları gibi değerli taşlar, parlak renkli camlar gibi pek çok materyal ile bu camlar süslenmiştir. Pencere kenarı söve fiyatları konusunda birçok fiyat aralığı bulunan ve aynı zamanda birçok modelde olan Söve görselleri ve cam kenarında kullanılan söve modelleri camilerde kullanılabilmektedir. Pencere söve modelleri şu şekilde özetlenebilir,

  • Dekorlu söve modelleri
  • Desenli söve modelleri
  • Söve kaplama pencere modelleri
  • Dış cephe söve modelleri
  • Balkon söve modelleri
  • Bina söve modelleri
  • Ahşap söve modelleri
  • Cam söve modelleri
  • Köşe söve modelleri

Gibi modeller bulunmaktadır. Tabi bu modellerde en çok kullanılan cam söve modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu söve fiyatları kalınlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Pencerelerde ve kapılarda kullanılan bu söve modelleri birçok malzemeden yapılabilmektedir.

Cam Söve Modelleri Nedir?

Dış cephe söve kataloğu arasında en popüler şekilde bulunan modeller arasında cam söve modelleri bulunmaktadır. Bu söve modelleri hem dış cepheye hem de iç cephe için kullanılabilmektedir. Pencere kenarlarına uygulanır ve özellikle cami gibi alanlarda güzel bir görüntü sağlamaktadır. Bu söveler aynı zamanda dış cephe için kaliteleştirerek her türlü iklim şartına uyum sağlayabilmektedirler.

cami pencere nakış

Dış cephe kaplaması olarak tercih edilen söve modelleri özellikle cami gibi büyük yapılarda çok fazla rağbet görüyor. Farklı söve modelleri ile beraber dış cephe pencere söve modelleri dayanıklılık konusunda kullanıcıları mağdur etmeden rahat bir kullanım sağlamaktadır. Hızlı teknoloji ile usta teknik alt yapısıyla bina dış cephe köşe söve modelleri veya her türlü söve modelleri pratik ve rahat bir montaj imkânı sağlamaktadır.

Pencere kenarı söve fiyatları konusuna bakıldığı zaman fiyatları etkileyen en önemli sebeplerden birisi söve modelidir. Söve modeli seçildikten sonra kullanılacak alanın büyüklüğü de söve fiyatını etkilemektedir. Müşteriler söve görselleri konusunda internetten araştırma yaparak belirli bir model seçebilirler. Desenli döveler ve daha birçok özgün söve çeşitleri bulunmaktadır.

Yukarı kaydır